Коло Вада Плюс - детокс програма (Colo Vada Plus)

  • 2357.10₴
  • Без ПДВ: 2357.10₴

Ефективна комплексна програма детоксикації організму та відновлення здорового внутрішнього середовища. Програма включає три етапи та складена так, щоб отримати максимальний оздоровчий ефект, не порушуючи обмін речовин і звичний ритм життя. Покращує роботу життєво важливих систем організму, підвищує рівень енергії, працездатність і життєвий тонус. Ефективна комплексна програма, яка сприяє очищенню ..

Ефективна комплексна програма детоксикації організму та відновлення здорового внутрішнього середовища. Програма включає три етапи та складена так, щоб отримати максимальний оздоровчий ефект, не порушуючи обмін речовин і звичний ритм життя. Покращує роботу життєво важливих систем організму, підвищує рівень енергії, працездатність і життєвий тонус.
Ефективна комплексна програма, яка сприяє очищенню організму та відновленню здорового внутрішнього середовища, не порушуючи звичний ритм життя і не викликаючи відчуття дискомфорту. Програма розрахована на 14 днів і включає в себе 3 етапи, що дозволяє максимально підвищити ефективність виведення шлаків, поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту, зберегти корисну мікрофлору кишечника, нормалізувати вітамінно-мінеральний баланс під час дієти, забезпечивши організм корисними речовинами, і звести до мінімуму відчуття дискомфорту.

 

I ЕТАП –  ПІДГОТОВКА

Продукти, призначені для цього періоду, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, коригують вітамінно-мінеральний баланс. Для першого етапу програми призначені 14 пакетів № 1, кожен з яких включає продукти: Алтімейт, Вітамін С, Каскара Саграда, Листя чорного горіха, Люцерна, Набір трав № 2, Супер-Флора.

 

II ЕТАП – ОЧИЩЕННЯ

Основний компонент цього етапу – порошок – сприяє ефективному очищенню кишечника за рахунок харчових волокон і каоліну в складі засобу. З іншого боку, його компоненти дають відчуття насиченості та зменшують відчуття голоду, що дозволяє легко перенести обмеження в харчуванні. Для другого етапу програми призначені 8 пакетів № 2, в кожен з яких входять продукти: Алтімейт, Вітамін С, Каскара Саграда, Листя чорного горіха, Люцерна, Набір трав № 2, Супер-Флора, Коло-Вада Мікс.

 

III ЕТАП – ВІДНОВЛЕННЯ

На цьому етапі відбувається відновлення роботи шлунково-кишкового тракту і мікрофлори кишечника за рахунок комплексу натуральних пробіотичних культур (біфідо- та лактобактерій) і травних ферментів (амілаза, протеаза, ліпаза, бромелайн та інших). Для третього етапу програми призначені 6 пакетів № 3, які включають: Алтімейт, Вітамін С, ДігестЕйбл, Каскара Саграда, Люцерна, Супер-Флора.

 

ПРОДУКТИ ЯКІ ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ
 

АЛТІМЕЙТ
Збалансоване джерело вітамінів і мінералів. Дозволяє компенсувати нестачу корисних елементів, оптимізує обмін речовин.

КАСКАРА САГРАДА
Проносний засіб, виводить шлаки, формує м'який, що не викликає подразнення стул і забезпечує регулярність випорожнень.

ЛИСТЯ ЧОРНОГО ГОРІХА
Чинить протиглистову та антибактеріальну дію, пригнічує життєдіяльність багатьох видів глистів, запобігає бродильним і гнильним процесам в кишечнику, діє, як легкий проносний засіб.

ЛЮЦЕРНА
Джерело рослинного протеїну, вітамінів, мінералів, інших біоактивних речовин. Чинить загальнозміцнюючу дію, зв'язує холестерин, попереджає можливість розвитку різних анемій.

ДІГЕСТЕЙБЛ
Комплекс ферментів рослинного походження, який допомагає поліпшити процес травлення та засвоєння поживних речовин.

СУПЕР-ФЛОРА
Поєднання пробіотиків з пребіотиком інуліном сприяє збільшенню кількості корисних бактерій і оздоровленню мікрофлори кишечника.

НАБІР ТРАВ № 2
Чинить детоксикаційну, протизапальну та протипаразитарну дію. Комплекс рослинних компонентів активно стимулює секреторну та моторну функції шлунково-кишкового тракту, сприяє поліпшенню роботи печінки, забезпечує детоксикацію організму в цілому, зменшує запальні процеси.

КОЛО-ВАДА МІКС
Джерело харчових волокон, за рахунок сильного збільшення об'єму яких при змішуванні з водою або соком відбувається очищення кишечника. До складу порошку входить каолін, який має обволікаючу та адсорбуючу дію: він зв'язує велику кількість застояного вмісту кишечника, дозволяючи розм'якшеним переробленим харчовим масам легко виводитися з організму. Каолін адсорбує в 40 разів більше токсичних речовин, ніж власна вага.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Brand6
Brand7
Brand5
Brand4
Brand3
Brand2
Brand1
Brand