Вітамін Д3 (Vitamin D-3), високоактивний, 5000 МЕ, 240 капсул

 • 547.08₴
 • Без ПДВ: 547.08₴
 • Виробники Now Foods
 • Модель: NOW-00373
 • Наявність: Є в наявності

Для регуляції засвоєння таких незамінних мінералів як кальцій і фосфор, а також рівня вмісту їх в крові і надходження в зуби і кісткову тканину. Сприяє правильній роботі серця і судин. Допомагає регуляції обмінних процесів і підтримує нервову систему в нормі. Захищає організм від діабету, застуди, грипу, очних і шкірних захворювань якщо приймати разом з вітаміном A..

 • Для регуляції засвоєння таких незамінних мінералів як кальцій і фосфор, а також рівня вмісту їх в крові і надходження в зуби і кісткову тканину.
 • Сприяє правильній роботі серця і судин.
 • Допомагає регуляції обмінних процесів і підтримує нервову систему в нормі.
 • Захищає організм від діабету, застуди, грипу, очних і шкірних захворювань якщо приймати разом з вітаміном A і кальцієм або фосфором.
 • Сприяє запобіганню патологій ясен і зубного карієсу, прискорює загоєння переломів і допомагає боротися з остеопорозом.
 • Підтримує і полегшує обмін мінералів кальцію і фосфору, забезпечуючи тим самим міцність кісток.

Вітамін D - це жиророзчинний елемент, що отримується в організм людини з продуктами харчування або створюється в шкірі людини під впливом сонячних променів, бере участь в регуляції і нормалізації кальцій-фосфорного обміну, протипухлинного захисту, вродженого і набутого імунітету і багатьох інших захисних функціях організму.

Рекомендації щодо застосування

Вітамін Д3 в капсулах лікарі рекомендують приймати під час їжі, але, якщо ви приймете їх в будь-який інший час - нічого страшного, це краще, ніж ніяк.

Пріоритетне виникнення ризику при COVID-19 - дефіцит Д3.
Цей елемент створює міцну імунну систему і протидіє вірусам і бактеріям., Коли показник в нормі, наш імунітет працює ефективніше.
Вчені з усього світу проаналізували показник D3 у пацієнтів у віці 20-90 років, які потрапили до лікарні з COVID-19. З'ясувалося, що у пацієнтів старше 40 років з достатньою відміткою D3 ймовірність смерті від коронавируса була на 51,5% нижче, ніж у пацієнтів з низькими показниками.

Нормою для дорослої людини вважається приблизно 30 нг / мл. Такий показник спостерігається лише у третини пацієнтів.

Але, слід застерегти: тривалий прийом високих великих доз D3 без контролю і спостереження лікаря небезпечний. Надлишок вітаміну призводить до підвищення рівня кальцію в крові і відкладення його солей у внутрішніх органах. Крім того, гіпервітаміноз D може проявлятися порушеннями сну, зниженням апетиту, блювотою, болями в суглобах, порушенням функції нирок і серця.
Харчова цінність
Розмір порції: 1 м'яка таблетка
  Кількість в 1 порції % Від добової норми
вітамін D3
(У вигляді холекальциферолу з ланоліну)
125 мкг (5000 МЕ) 625%
БАДи, біологічно активні добавки - це такі речовини, які люди використовують, як правило, для зміцнення здоров'я. Важливо розуміти, що БАДи - це не ліки, ними не лікують.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Brand6
Brand7
Brand5
Brand4
Brand3
Brand2
Brand1
Brand