Лецитин - Корал Лецитин (Coral Lecithin), 120 капсул

  • 392.85₴
  • Без ПДВ: 392.85₴

Лецитин – «розумна» добавка до їжі, потрібна та корисна кожному протягом усього життя. Лецитин – основна складова мембран клітин усіх живих організмів. ЛЕЦИТИН (ФОСФОЛІПІДИ) Лецитин украй важливий для роботи мозку. Він активізує інтелектуальну діяльність, творчу активність, покращує пам’ять, сприяє зниженню нервозності та дратівливості. Збільшує частку «хорошо..

Лецитин – «розумна» добавка до їжі, потрібна та корисна кожному протягом усього життя. Лецитин – основна складова мембран клітин усіх живих організмів.

ЛЕЦИТИН (ФОСФОЛІПІДИ)

Лецитин украй важливий для роботи мозку. Він активізує інтелектуальну діяльність, творчу активність, покращує пам’ять, сприяє зниженню нервозності та дратівливості. Збільшує частку «хорошого» і зменшує частку «поганого» холестерину, що дозволяє зменшити ризик розвитку серцевих захворювань. Лецитин бере участь у регуляції жирового обміну. Прискорює структурне відновлення тканин печінки при токсичних впливах ліків, вірусів, алкоголю, нікотину. Його додаткове введення в раціон попереджає втомлюваність очей і порушення зору. Захищає шкіру від вільних радикалів, покращує процеси її живлення та детоксикації. Без лецитину неможливе утворення нових клітин і відновлення пошкоджених.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Brand6
Brand7
Brand5
Brand4
Brand3
Brand2
Brand1
Brand