Інозитол - Bітамін Б8 (Inositol), порошок, 227 г

 • 587.82₴
 • Без ПДВ: 587.82₴
 • Виробники Now Foods
 • Модель: NOW-00528
 • Наявність: Пред-замовлення

регулює менструальний цикл у жінок; покращує жіночу фертильність; підвищує якість сперми у чоловіків; підтримує здоровий гормональний баланс; широко використовується в акушерсько-гінекологічній практиці. Інозітол - особливий вуглевод, що входить до складу клітинних мембран і потребується організму для підтримки функцій. Йому притаманні багато ознак вітамі..

 • регулює менструальний цикл у жінок;
 • покращує жіночу фертильність;
 • підвищує якість сперми у чоловіків;
 • підтримує здоровий гормональний баланс;
 • широко використовується в акушерсько-гінекологічній практиці.

Інозітол - особливий вуглевод, що входить до складу клітинних мембран і потребується організму для підтримки функцій. Йому притаманні багато ознак вітаміну, але вітаміном в прямому сенсі слова він не є (оскільки може синтезуватися самим організмом).
Елемент вельми чутливий до нагрівання і хімічній обробці, руйнуючись при високих температурах, а це значить, що містять його продукти в ідеалі слід споживати сирими і свіжозібраним. Тому инозитол в якості біологічно активної добавки є відмінною альтернативу.

Рекомендації щодо застосування

Приймати по 1 капсулі в день в разі потреби.

Позитивні сторони прийому вітаміну В8:

 1. Усуває симптоми полікістозних яєчників - серйозної патології, що порушує гормональний баланс у жінок і призводить до безпліддя. Під час прийому речовини у переважної більшості пацієнток налагоджувався менструальний цикл, стабілізувалася робота серцево-судинної системи, а також стимулювалася овуляція.
 2. Знижує рівень тригліцеридів. Всього 4 грами инозитола на добу здатне знизити обсяг тригліцеридів і «поганого» холестерину на 20-30%, тим самим запобігаючи ризик серцевого нападу, інсульту, гіпертонії і ракових захворювань. Вітамін В8 також знижує рівень інсулінорезистентності і стабілізує тиск в судинах.
 3. Блокує напади паніки. Інозітол незамінний для психічного здоров'я людини. У порівнянні з традиційними медикаментозними засобами, що використовуються для лікування панічних атак, вітамін В8 показав велику ефективність. Для подолання важкої форми підвищеної тривожності потрібно 12 грамів речовини на добу.
 4. Контролює фактори ризику метаболічного синдрому. Сприяючи налагодженню обмінних процесів, инозитол не допускає розвитку важких хронічних захворювань, що виникають при цій патології (ожиріння, серцево-судинні хвороби, діабет, гіпертензія).
 5. Стабілізує рівень цукру при діабеті 2-го типу. Необхідною умовою для цього є спільний прийом інозиту з вітаміном В9 (фолієвою кислотою) протягом 6 місяців.
 6. Лікує випадання волосся. Інозит надає силу і пружність локонів, зміцнює волосяні цибулини, прискорює ріст волосся. У косметології досить популярні шампуні, до складу яких входить вітамін В8, завдяки чому вдається позбутися від свербіння і лущення шкіри голови.

Проведені дослідження також дозволяють стверджувати, що инозитол запобігає ризику діабету у вагітних. Протягом всього терміну вагітності у багатьох жінок значно зростає цукровий обсяг в крові. У медицині це явище називається гестаційним діабетом і щорічно реєструється у 10% всіх вагітних. Завдяки впливу вітаміну В8 на синтез інсуліну, що відповідає за рівень цукру, прийом инозитола протягом вагітності зможе захистити майбутню маму від ризику гестаційного діабету.

Після відкриття упаковки зберігати в сухому і прохолодному місці.

Попередження. Тільки для дорослих. Перед початком застосування в період вагітності, годування грудьми, при наявності захворювань або прийомі препаратів слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Продукт може природним чином змінювати колір

Додаткові факти
Розмір порції: 1/4 рівня чайної ложки (730 мг)
Порцій в контейнері: близько 311
  Кількість на порцію % денна норма
Інозітол 730 мг *
* Добова доза не визначена.

БАДи, біологічно активні добавки - це такі речовини, які люди використовують, як правило, для зміцнення здоров'я. Важливо розуміти, що БАДи - це не ліки, ними не лікують.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Brand6
Brand7
Brand5
Brand4
Brand3
Brand2
Brand1
Brand